• Deň počatého dieťaťa

V týždni od 18. do 25. marca sa na SZŠ Š. Kluberta už tradične realizovala kampaň Fóra života Deň počatého dieťaťa. Nosením bielej stužky v tomto týždni sme vyjadrili svoj postoj za ochranu života od počatia po prirodzenú smrť.

• EXKURZIA - III.PA

Do fotogalérie bol pridaný nový album EXKURZIA - III.PA.

Odborná exkurzia III.PA triedy na Dialyzačnom pracovisku v SNV sa niesla v znamení výroku: naša práca je naším potešením.

• DEKANÁTNE KOLO BIBLICKEJ OLYMPIÁDY

Do fotogalérie bol pridaný nový album DEKANÁTNE KOLO BIBLICKEJ OLYMPIÁDY.

Dekanátne kolo Biblickej olympiády sa tentokrát konalo v našej škole. Téma tohtoročnej olympiády VYTRVAŤ VO VIERE. Naši žiaci sa umiestnili na peknom treťom mieste. Blahoželáme im a ďakujeme všetkým, ktorí túto súťaž zabezpečovali.

• SVETOVÝ DEŇ DOWNOVHO SYNDRÓMU

Do fotogalérie bol pridaný nový album SVETOVÝ DEŇ DOWNOVHO SYNDRÓMU.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa 21. marca - v Svetový deň Downovho syndrómu, zapojili do "ponožkovej výzvy".

• PRVÁ POMOC

Do fotogalérie bol pridaný nový album PRVÁ POMOC.

Edukácia prvej pomoci pre žiakov prvého ročníka základnej školy v prevedení našich šikovných žiačok z II.PB triedy.

• OKRESNÉ KOLO V BASKETBALE

Do fotogalérie bol pridaný nový album OKRESNÉ KOLO V BASKETBALE.

V okresnom kole v basketbale žiakov a žiačok stredných škôl sme sa umiestnili na veľmi pekných miestach.

Chlapci skončili druhí a dievčatá získali pekné tretie miesto. BLAHOŽELÁME!

• MASÉR NA CESTACH

Do fotogalérie bol pridaný nový album MASÉR NA CESTACH.

Masér opäť na cestách - tentokrát Gymnázium Školská, SNV

• PLAVECKÝ VÝCVIK - 2. ročník

Do fotogalérie bol pridaný nový album PLAVECKÝ VÝCVIK - 2. ročník.

Žiaci druhého ročníka absolvovali kurz pohybových aktivít - plavecký výcvik.

• EXKURZIA - KÚPELE PIEŠŤANY

Do fotogalérie bol pridaný nový album EXKURZIA - KÚPELE PIEŠŤANY.

Aj v tomto šk. roku roku žiaci tretieho ročníka odborov masér a masér pre zrakovo hendikepovyných navštívili v rámci exkurzie Kúpele Piešťany.

• Exkurzia - III.PB

Do fotogalérie bol pridaný nový album Exkurzia - III.PB.

Žiaci III.PB - odboru praktická sestra v týchto dňoch v rámci exkurzie navštívili vybrané zdravotnícke zariadenia v Bratislave.

• Duchovno formačný deň

Do fotogalérie bol pridaný nový album Duchovno formačný deň .

Duchovno-formačný deň žiakov 1. ročníka, omša za maturantov, spoznávanie mesta cez radničné okná.

• Stredoveká Levoča

Do fotogalérie bol pridaný nový album Stredoveká Levoča.

"Ozdobou mesta je svornosť" - aj takýto epigraf na levočskej radnici "našli" naši žiaci počas outdoorového vyučovania Stredoveká Levoča.

• Návšteva detí z MŠ v Nemešanoch

Do fotogalérie bol pridaný nový album Návšteva detí z MŠ v Nemešanoch.

• Masér na cestách - Granč Petrovce

Do fotogalérie bol pridaný nový album Masér na cestách - Granč Petrovce.

• Medzinárodný deň darovania knihy

Vďaka všetkým, ktorí v Medzinárodnom dni darovania knihy podporili myšlienku a neváhali prispieť knižnými publikáciami z domácej knižnice. Na našej škole ďakujeme menovite triedam I.PA, II.PA, I.SA, III.PB, II.MA, IV.MA, IV.PA a tiež pedagógom a zamestnancom školy. Vyzbierané knihy v počte 81 ks literatúry pre deti a mládež a 23 ks beletrie pre dospelých si nájdu miesto v nemocnici už tento týždeň. Knižnica Jána Henkela v Levoči vám týmto veľmi pekne ďakuje za ochotu podporiť nápad a darovať niečo, čo ste mali radi.

• Návšteva otca biskupa Františka

Do fotogalérie bol pridaný nový album Návšteva otca biskupa Františka.

22. februára sme v škole privítali vzácnu návštevu,otca biskupa Františka. Po svätej omši sa nám prihovoril láskavým slovom, priniesol nám povzbudenie a radosť. Ďakujeme za návštevu a tešíme sa na ďalšie stretnutia.

• Finančná akadémia

Do fotogalérie bol pridaný nový album Finančná akadémia.

Žiaci štvrtého ročníka sa zúčastňujú vzdelávacieho cyklu Finančná akadémia, ktorý realizuje Nadácia PARTNERS.  Pod vedením odobrných školiteľov okrem úvodnej lekcie majú možnosť získať informácie v ďalších 5 lekciách so zaujímavými témami: o hospodárení, bývaní, poistení, investovaní a dôchodkoch.

• Škola chrbta a prvá pomoc

Do fotogalérie bol pridaný nový album Škola chrbta a prvá pomoc.

Ďalšia vzdelávacia aktivita pod názvom "Prvá pomoc, Škola chrbta a Masér na cestách" v prevedení žiakov tretieho ročníka v ZŠ Štefana Kluberta.

• Duchovná obnova štvrtákov

Do fotogalérie bol pridaný nový album Duchovná obnova štvrtákov.

Žiaci štvrtého ročníka v rámci duchovnej obnovi navštívili aj rodisko Jána Pavla II. a v Sanktuárium Božieho milosrdenstva v Krakove-Lagievnikoch

• FLORBAL - OKRESNÉ KOLO

Do fotogalérie bol pridaný nový album FLORBAL - OKRESNÉ KOLO.

Žiaci našej školy nás úspešne reprezentovali v Okresnom kole vo florbale žiakov a žiačok SŠ, kde v oboch kategóriách získali pekné tretie miesto.

strana:

• Stredná zdravotnícka škola Štefana Kluberta Levoča
    Kláštorská 24A
  • +421 x 053/4179121 (vrátnica)
    053/417 91 29 (sekretariát)
    053/417 91 26 (zborovňa)
    053/417 91 22 (ekonómka)
    053/417 91 23 (vedúca šk. jedálne, účtovníčka)
    053/417 91 28 (školský internát)
    fax: 053/4179141
    email: szs@szslevoca.sk